Co si přát od Ježíška?

V prvé řadě zdraví pro každého z nás, protože to je to nejdůležitější, vše ostatní má svůj čas a jestli si něco koupíte dnes, zítra nebo za rok nehraje vůbec žádnou roli. S Vánoci samozřejmě souvisí dárky, takže pokud jste k nám přišli s cílem vybrat si pro vaše blízké nějaký zajímavý a praktický dárek, určitě odejdete spokojeni. Co můžeme nabídnout?

[Obrázek: Co si přát od Ježíška?]

Náš eshop to není pouze dřevěný nábytek na zahradu, tak tomu bylo v začátcích v roce 2010. Nyní jsme už ale došli o velký kus dál a naše nabídka osloví každého, ať už je to zastánce dřevěného, kovového či ratanového nábytku. A nezůstali jsme pouze u nábytku, ale i u dalšího sortimentu, který se hodí na zahradu, terasy, k bazénu či do interiéru domácností, hotelů a wellness provozoven.

Co tedy nabídnout pod stromeček? Letošním hitem se bezesporu stal nafukovací vak Banana bag, který nabízíme v několika barevných provedeních.

Velmi praktickým dárkem jsou pak stínící plachty, které je možné objednávat v různých formátech a odstínech, aby co nejvíce ladily. Jsou vhodné pro zastínění teras, balkónů, posezení atp.

Hledáte-li příslušenství pro krba a kamna, ať už to je krbové nářadí, nebo koše na dřevo. I tento sortiment můžete objednávat v našem eshopu a to včetně mezi zákazníky velmi oblíbených podpalovačů z dřevité vlny.

Jako dárek však ale může posloužit i interiérový či exteriérový nábytek jako jsou sedací soupravy, lehátka, stoly, židle nebo polstry na váš nábytek, které zpříjemní vaše chvíle relaxace a zároveň elegantně dozdobí vaše posezení.

S tipem na dárek vám rádi poradíme. Jsme tu pro vás. Mějte krásný adventní čas.

Vloženo: 06.12.2016 09:30