Jaro 2018

Konečně jsme se dočkali a přišlo jaro, které znamená možnost využívat volný čas na terase, zahradním posezení či u bazénu. Den se prodlužuje, otepluje se... zkrátka samá pozitiva. Zjistili jste, že vám něco chybí? Nevadí, u nás naleznete kompletní sortiment pro vaši zahradu a nejen to. Na co se můžete aktuálně těšit?

[Obrázek: Jaro 2018]

Novinky v nabídce

NanoWay+

V tomto případě bychom zmínili hned dvě kategorie. Tou první jsou nano přípravky značky NanoWay+, které nabízí vysoce kvalitní ochranu různých povrchů. Oproti konkurenčním přípravkům se pyšní vysokou vydatností. Jedná se o atestované produkty, které pomohou prodloužit životnost vašich materiálů a zároveň ušetřit peníze na jejich čištění.

Dřevěný nábytek

Pro letošní sezonu jsme výrazně obměnili nabídku dřevěného nábytku. Vybírat můžete jak jednotlivé prvky, tak i kompletní sady dřevěného zahradního nábytku. Jedná se převážně o českou výrobu. V základu jsou produkty dodávány bez povrchové úpravy, ale pokud si toto nechcete zajistit sami, je možné za příplatek ošetřit dle vybraného odstínu.

Kromě novinek můžete využít i několik akcí, které se aktuálně týkají zejména kategorie stínících plachet. Tento zákazníky velmi oblíbený artikl umožní vyřešit elegantně zastínění terasy, balkonu, zahradního posezení atp. Stínící plachty máte možnost nyní objednávat se zlevněnou dopravou 49,- Kč.

Cenově výhodný set

Stínící plachty a nano impregnace jsou aktuálně hitem u našich zákazníků, a tak jsme se rozhodli, že je/vás potěšíme a připravili jsme speciální balíčky, kde si můžete zakoupit stínící plachtu spolu s impregnací na textil - to vše s dopravou zdarma!

Vloženo: 13.04.2018 09:35