Letní výprodej 2018

Skvělý nábytek za super ceny? Pak nezmeškejte aktuálně probíhající velký letní výprodej. Akční ceny jsou zahrnuty nejen u zahradního nábytku, ale i dalších doplňků a skvělých výrobků, které u nás tak rádi nakupujete. Udělejte si radost na konci prázdin! Co třeba nový paraván, slunečník nebo lehátko?

[Obrázek: Letní výprodej 2018]

Oblíbené produkty za super ceny

Víme, jaké produkty máte rádi, a tak jsme se rozhodli je nyní nabízet za neuvěřitelně nízké ceny. Léto se blíží ke svému konci, ale s námi si ho můžete prodloužit a dopřát si nový kousek do vašeho zahradního posezení, na terasu, k bazénu či na balkon.

Nečekejte dlouho, vybrané zboží je omezeno skladovými zásobami, tak abyste neprováhali šanci, která se bude opakovat nejspíše až zase na konci další letní sezony.

Zboží II. jakosti

Ve výprodeji jsou zahrnuty i některé modely s drobnou vadou na kráse, ani v tomto případě se ale není čeho bát. Jedná se o poškození často na konstrukci způsobené dopravou. My vám na takové zboží nabízíme slevu. A ruku na srdce, jistě víte, jak to bývá s lehátky, křesílky atp. Drobné oděrky se způsobí již při prvních měsících neopatrným zacházením, pádem... zkrátka to jsou věci, které se netýkají pouze nábytku. Jak dlouho vám vydrží radost z nově vymalovaného pokoje? Stačí pár dnů a děti si s tím určitě poradí, to ale není důvod být smutný, myslete pozitivně, život se nemá protrápit. Pokud tedy nepožadujete první jakost, můžete si prohlédnout i tento sortiment výprodejového zboží, čekají tam na vás opravdu vydařené kousky.

Vloženo: 17.08.2018 10:55