Nakupujte s předstihem

Vánoce jsou svátky, které by měly být především o rodinné pohodě. Možná si nevíte rady s tím, jaký dárek zakoupit, ale to je normální u většiny z nás. Nicméně nemělo by to vyústit v stres a paniku, která se vás bude držet až do Vánočních svátků.

[Obrázek: Nakupujte s předstihem]

Vybírejte dárky s dostatečným předstihem. Většina eshopů na toto upozorňuje z důvodu, že dopravci očekávají opět nárůst zásilek, kde pak nastává problém s kapacitou a balíky se často zdrží o několik dnů. I my tedy apelujeme na to, abyste si dárky zakoupili včas, ne pár dnů před Vánoci, které navíc letos vychází na pondělí, takže objednávat cca 20.12. je opravdu velmi velké riziko.

Pokud si nevíte rady, zkuste i poukazy, ať už v určité výši, nebo na konkrétní produkt, kde víte, že hrozí, že nebude dodán včas. Mějte raději plán B, uvidíte, že obdarovaný bude překvapený a vy v pohodě, že jste dárek předali, sice ne ve finální podobě, ale to se zkrátka stát může. Raději mít obálku s poukazem zbytečně, nežli na Štědrý den vymýšlet, jak to udělat, protože se balík zaseknul u dopravce.

Závěrem připomínáme, že i vybavení na zahradu, ať už je to nábytek, stínící plachty, venkovní markýzy, obaly, polstry... to vše jsou praktické dárky, které ocení každá generace. No pro nejmenší to asi nebude, ale i na ty myslíme například nabídkou dětských sedacích vaků, nebo třeba houpacích sítí.

Těšíme se na vás a přejeme klidné a pohodové předvánoční období. Nechte tlačenice v obchodech jiným a ušetřete si stres a čas nákupem dárků online.

Vloženo: 09.11.2018 08:52