Polstr STAR UNI se zipem 7777 nízký

Pohodlný polstr se zipem na křesla s nízkým opěradlem, řady Star UNI v dekoru 7777.

Cena s DPH: 1 050,00 Kč
Cena bez DPH: 867,77 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavateleDodání do 5-7 pracovních dnů
Objednací kód: 5112407777

Detailní informace produktu Polstr STAR UNI se zipem 7777 nízký

Polstry STAR jsou v provedení s obšitým lemem. Uchycení je pomocí nastavitelného rypsu se sponou. Díky rypsu si můžete nastavit velikost dle rozměru a druhu židle, ryps je pevný a nevytahuje se. Upevnění sedáku je pomocí dvou tkaniček v ohybu polstru. Nízká opěrka je bez podhlavníku.   Potah polstru má impregnaci TEFLONEM proti špíně a plísni. Díky této impregnaci zůstávají nečistoty na povrchu impregnace a nečistoty se nedostávají do jednotlivých vláken potahu. Látka se snadno čistí vlhkým hadrem a je mnohem odolnější vlhkosti. Pozor není nepromokavý.  Polstr je v provedení se zipem, potah je snímatelný a je ho možno prát.

Rozměr: 100x48x6 cm (výška x šířka x tloušťka), sedák 47x48 cm, opěradlo 53x48 cm.

Potah: vysoce jakostní DRALONOVÁ  tkanina. Jedná se o setkávaná barevná vlákna.

Výplň: molitan, polyesterové rouno. Celkové rozměry podušek jsou uváděny s tolerancí +/- 2cm, konečný rozměr hotového výrobku vždy ovlivňuje jeho konkrétní zpracování (např. obšití, prošití apod).

Dralon:  Polyakrylnitrilová vlákna (mezinárodní zkratka: PAN) jsou umělá textilní vlákna. 

Vlastnosti Dralonu: - má vynikající odolnost proti vlivům světla, povětrnosti a mikroorganizmů. - pevnost je nižší než u jiných syntetických vláken a tím ale i nižší sklon ke žmolkování. - PAN vlákno je pružné a měkké, velmi vhodné k mísení s vlnou a jako alternativa k vlněným výrobkům.   

Zacházení s výrobky z Dralonu: - praní je možné jen ve vlažné vodě, žehlení je většinou zbytečné (nemačkavost).

Nahoru

Nano ochrana textilu a dřeva