RELAX - zahradní ratanová sedací souprava

Zahradní souprava RELAX je moderní, multifunkční, pohodlný zahradní nábytek, který Vám poskytne maximální pohodlí a komfort při relaxaci.

Doprava zdarma

Cena s DPH: 34 990,00 Kč
Cena bez DPH: 28 917,36 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavateleDodání do 5-7 pracovních dnů
Objednací kód: 266REL001

Detailní informace produktu RELAX - zahradní ratanová sedací souprava

Zahradní souprava RELAX je moderní, multifunkční, pohodlný zahradní nábytek, který Vám poskytne maximální pohodlí a komfort při relaxaci. Díky své variabilitě je možné jednotlivé díly přestavět dle aktuální potřeby. Můžete si vytvořit  jak rohovou pohovku nebo samostatnou pohovku se dvěma samostatnými taburety či dokonalou venkovní postel. Vše doplňuje větší stůl s rozměry 113x74 cm, s perfektní výškou 67 cm u kterého se pohodlně najíte a dále pak druhý, přídavný stolek, který posouží jako odkládací. Všechny možnosti sestavení si prohlédněte ve fotogalerii. Prostřednictvím střechy, která je upevněna nad hlavní pohovkou si můžete kdykoliv sestavu zastínit nebo v opačném případě střechu stáhnout dolů a užívat si slunečních paprsků.

Použité materiály jsou zcela bezúdržbové, s velmi dobrou stálobarevností a odolností proti povětrnostním vlivům.

Součástí sestavy jsou kvalitní polstry z vysoce jakostní textilie Olefin. Provedení polstrů je se zipem a to umožňuje možnost vyndání vnitřní výplně a možnost potahy sedáků a polštářů vyprat. Tkanina je impregnovaná proti plísním a nečistotám.

  • Rozměry stolu: šxhxv cca 113x74x67cm
  • Rozměry taburetu: šxhxv cca 77x62x32 cm
  • Rozměry křesel: šxhxv cca 63x68x68 cm
  • Rozměry lavice: šxhxv cca 230x86x83 cm
  • Rozměry servírovací stolek: šxhxv cca 39x41x53 cm

Nahoru

Nano ochrana textilu a dřeva