Doppler DOVER - dřevěná sedací souprava 6 plus 1

Zahradní dřevěná souprava DOVER 6 plus 1 je vhodná pro všechny přiznivce klasického a nadčasového zahradního nábytku. Souprava propojuje jednoduchý, funkční vzhled dřeva s kvalitou značky DOPPLER.

Doprava zdarma

Cena s DPH: 23 050,00 Kč
Cena bez DPH: 19 049,59 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavateleDodání do 5-7 pracovních dnů
Objednací kód: 261BO006
Značka: Doppler

Produkt již není určen k prodeji

Detailní informace produktu Doppler DOVER - dřevěná sedací souprava 6 plus 1

DOVER - dřevěná sedací souprava 6 plus 1

Zahradní dřevěná souprava DOVER 6 plus 1 je vhodná pro všechny přiznivce klasického a nadčasového zahradního nábytku. Souprava propojuje jednoduchý, funkční vzhled dřeva s kvalitou značky DOPPLER. Naše masivní sestava DOVER je vyrobena z kvalitní severské borovice. Všechny použité spoje a kování v pevné a stabilní konstrukci nábytku jsou z nerezavějícího materiálu. To zaručí vysokou odolnost nábytku, zároveň se s nábytkem snadno manipuluje a velice snadno se udržuje.

Dřevo vždy bylo a bude tradičním materiálem na výrobu nábytku bez ohledu na současné trendy. Výhody borovicového dřeva jsou zejména jeho odolnost vůči vlhku, pevnost a trvanlivost. Má výrazné letokruhy a tím je vzhledově atraktivnější než např. smrk.

Souprava se skladá se 6 polohovacích křesel s pevnou dřevěnou konstrukcí. Laťový sedák a opěrka jsou navrženy tak, aby co nejlépe podepíraly jednotlivé části těla. Vše doplňují dřevěné zaoblené područky. Křesla můžete doplnit polstry a polštářky dle svého vkusu. Zejména doporučujeme podušky řady MOTION XL, které mají exkluzivní sílu 8 cm a jsou speciálně určeny pro laťkový nábytek. Díky nim budete mít zaručené neskutečné pohodlí a můžete si vychutnat zahradní pohodu plnými doušky.

Dále souprava obsahuje rozkládací stůl s pevnou dřevěnou konstrukcí včetně masivní desky z přírodního, kvalitního dřeva ze severské borovice. Zakulacené hrany masivní desky stolu, stabilní mohutná konstrukce nohou stolu, to vše přidává rozkládacímu stolu DOVER výborný retro vzhled. Díky jedinečnému, jednoduchému systému zvládne rozložení stolu jeden člověk. Sklopná konstrukce s rychlouzamykatelným zámkem zajišťuje rychlé a pevné skládání a rozkládání stolu bez omezení jeho stability. Zahradní masivní stůl DOVER je všestranný, stylový kus nábytku, který se hodí jak do moderně řešených zahrad, tak na klasické přírodní zahrady a terasy.

Polohovací křeslo Dover

  • vyrobené z kvalitního masivního dřeva severské borovice
  • laťový sedák, zaoblené područky
  • kování a spoje z nerezavějícího materiálu

Nahoru

Nano ochrana textilu a dřeva