Poradna

Jsme na Vaší straně. Máte-li jakýkoliv dotaz, nebojte se na nás obrátit. Určitě Vám odpovíme a dotazy resp. odpovědi na dotazy, které by mohly být prospěšné i pro ostatní zákazníky, umístíme v naší poradně.

Voděodolná stínící plachta

Opakování je matka moudrosti. V našem sortimentu naleznete mimo jiné sortiment stínících plachet. Zákazníci se často ptají na jejich odolnost vůči vodě. Ačkoli tuto informaci uvádíme u každé plachty pomocí speciálního banneru, raději to uvádíme na pravou míru i zde.

Vloženo: 22.05.2020 09:07

Soukromí na terase? Máme pro vás tip.

Doby, kdy si lidé kupovali velké pozemky a měli tak mnoho možností na to, aby ochránili své okolí, jsou víceméně pryč. Dnes je stavebních pozemků málo a města často ve snaze uspokojit co nejvíce lidí, nabízí pozemky, které nepřesáhnou hranici 1000 m2. Máte tak zahradu, ale vaše venkovní posezení není zrovna v největším soukromí, jako tomu bylo dříve...

Vloženo: 18.05.2018 12:32

Stínící sluneční plachty

Máte terasu, balkon, zahradní posezení a trápí vás sluneční paprsky? Máme pro vás elegantní a snadné řešení, jak si v takovém případě poradit. Stínící sluneční plachty jsou aktuálně velmi oblíbeným způsobem a v mnoha případech nahrazují klasické řešení pomocí slunečníků či markýz.

Vloženo: 11.05.2018 08:46

O dřevě Bangkirai

Bangkirai Yellow Balau je odolná exotická dřevina vyskytující se v Jižní, Jihovýchodní a Východní Asii. Stromy Bangkirai dorůstají výšky 50-ti metrů, přičemž průměr kmene dosahuje 60 až 200 cm.  Tvar kmene je rovný a u starších stromů můžeme pozorovat  rozsáhlé mohutné nadzemní kořeny.

Vloženo: 24.11.2016 09:56

Vybíráme zahradní nábytek - základem je nákup kvalitního nábytku

Pokud chcete, aby vám zahradní nábytek vydržel co nejdéle, pak vsaďte na kvalitu.

Vloženo: 06.09.2013 08:38

Jak správně pečovat o zahradní nábytek, aby vám co nejdéle vydržel?

Zahradní nábytek stejně jako ostatní užitné věci má svou životnost. Ta u zahradního nábytku ještě více závisí na tom, jak se o nábytek staráme. Samozřejmě, že jinou péči potřebuje dřevěný nábytek a jinou nábytek z umělého ratanu či plastu, se kterým budete mít nejméně práce. Složitou údržbu nevyžaduje ani nábytek z hliníku, nerezu a dalších kovů. Stačí jej občas umýt vodou a nechat oschnout.

Vloženo: 08.08.2013 10:05