Stínící sluneční plachty

Máte terasu, balkon, zahradní posezení a trápí vás sluneční paprsky? Máme pro vás elegantní a snadné řešení, jak si v takovém případě poradit. Stínící sluneční plachty jsou aktuálně velmi oblíbeným způsobem a v mnoha případech nahrazují klasické řešení pomocí slunečníků či markýz.

[Obrázek: Stínící sluneční plachty]

Specialista na sluneční plachty

V eshopu Dreveny-zahradni-nabytek.eu máte možnost objednávat z několika různých rozměrů ve více barevných variantách. Mezi nejmenší stínící plachty patří trojúhelníkové modely s rozměry 2x2x2 metry. Ty pak pokračují v dalších rozměrech 3x3x3, 4x4x4 až po největší 5x5x5 metrů.

Samozřejmě, že trojúhleníkový tvar není řešením pro každého, z toho důvodu jsou do nabídky zařazeny i obdélníkové stínící sluneční plachty a to ve dvou formátech 2x3 a 3x4 metry.

Nebojte se barev

Proč kombinovat plachty z různých barev? Protože to vypadá velmi elegantně a dokážete tím rozzářit jakékoliv místo, kam budou stínící plachty instalovány. Opravdu není důvod se toho bát, takže nezůstávejte třeba jen u bílé varianty, zkuste s ní nakombinovat limetku, tyrkysovou plachtu či fialový model. Uvidíte, že to ocení nejedna návštěva.

Barevné stínící sluneční plachty v nabídce eshopu držíme dlouhodobě skladem. Vybírat můžete z barev:

  • bílá
  • taupe (kávová barva - capuccino)
  • šedá
  • limetková
  • fialová
  • tyrkysová stínící sluneční plachta

Plachty jsou dodávána v praktické tašce, do které je můžete kdykoliv uklidit a skladovat do doby, než je znovu bude třeba natáhnout. Při instalaci nastavte plachtám mírný sklon, aby po nich voda stékala dolů.

Vloženo: 11.05.2018 08:46