Soukromí na terase? Máme pro vás tip.

Doby, kdy si lidé kupovali velké pozemky a měli tak mnoho možností na to, aby ochránili své okolí, jsou víceméně pryč. Dnes je stavebních pozemků málo a města často ve snaze uspokojit co nejvíce lidí, nabízí pozemky, které nepřesáhnou hranici 1000 m2. Máte tak zahradu, ale vaše venkovní posezení není zrovna v největším soukromí, jako tomu bylo dříve...

[Obrázek: Soukromí na terase? Máme pro vás tip.]

Jednou z možností je samozřejmě živý plot, nebo vysázení stromů, ale to už znamená řešení, které nelze vyřešit v nejbližší době. Navíc, pokud máte například vyvýšenou terasu, tak byste takový plot museli vyhnat do opravdu velké výšky.

Jaké jsou tedy další možnosti? Venkovní paravány!

V eshopu nabízíme poměrně luxusní a efektivní řešení v podobě venkovních vysouvacích paravánů. Instalace je velmi snadná, stejně tak i obsluha. Navíc se jedná o způsob, kdy si sami určíte, kdy chcete být viděni a kdy ne... Jak to myslíme?

Ukážeme si to na příkladu.

V balení (záleží na rozměrech objednaného paravánu) obdržíte kotvící sloupky a zástěny, které se do těchto sloupků instalují. Ty fungují způsobem, že je lze ve výchozí pozici srolovat do sloupku a tím pádem nemáte terasu otevřenou. Pokud se však rozhodnete, že si chcete zajistit soukromí, pak zástěnu vysunete a uchytíte do druhého sloupku. Je to opravdu velmi snadné a rychlé řešení.

Venkovní paravány jsou moderní způsob tvorby zástěny nejen na terase, ale třeba i u bazénu, zahradního posezení atp.

Týká se vás tento problém? Věříme, že jsme vám nasadili brouka do hlavy a s využitím námi nabízených venkovních paravánů docílete tolik touženého cíle.

Vloženo: 18.05.2018 12:32