Grillbot - robotický čistič grilů

Robotický čistič grilů Grillbot

Možná máte doma robotický vysavač či čistič oken, ale co robotický čistič grilů? Nemáte? Pak se se s ním seznamte. Jmenuje se GRILLBOT. Jedná se o automatického robota, který za vás udělá všechnu tu špinavou práci s čištěním grilu. Znáte to sami, uděláte grilovací párty, ale po skončení se vám nechce hned čistit gril. Tak to nechte na Grillbot - jednoduše ho aktivujete a on vše vyčistí za vás!

Novinky

Doprava zdarma

Produkty zařazené v kategorii Grillbot

Stránkovat po 20

Přístřešek na gril - BBQ Neiba

 Přístřešek na grilování Neiba je stylový a praktický. Je to ochrana před sluncem, deštěm a může být i ochranou před sněhem. Tak že Vám už nic nezbrán...

Novinka Doprava zdarma

Grillbot - nemůže to být snazší

Jak používat robotický čistič grilů Grillbot? Je to velmi jednoduché. Pouze stisknete příslušné tlačítko a Grillbot se již o vše postará. Zajistí za vás opravdu precizní vyčištění grilovacího roštu. Co je ale důležité je to, abyste Grillbot používali pravidelně. Čím častěji to bude, tím lépe (čistě) bude vypadat i váš gril.

Pokud je gril zašpiněný více zejména napáleninami, pak nechte Grillbot pracovat delší čas. Aby byl výsledek co nejlepší, tak v případě, že se napálí na rošt grilovací omáčka či sýr, pak na něj nejdříve aplikujte odmašťovač a až poté spusťte Grillbot. Dosáhnete tím lepšího výsledku.

Chcete-li mít jistotu, že bude vyčištěn celý povrch roštu, pak gril postavte na rovný povrch. Dbejte i na čistotu Grillbotu. Údržba je velmi snadná. Grillbot obsahuje jednodušše sundávací kartáče, které je možné umýt například v myčce.

Grillbot - otázky a odpovědi

Q: Pokud budu používat Grillbot, bude můj starý gril vypadat jako nový?
A: Ne, Grillbot je designován pro pravidelné čištění grilu po skončení grilování. Čím více jej budete používat, tím lépe Váš gril vyčistí.

Q: Můj gril nemá vysoké okraje, jak mám zabránit pádu Grillbot z grilu?
A: Zavřete víko nebo dvířka grilu. Víme, že je těžké odolat sledování Grillbot při práci, nechte se však překvapit a vydržte, dokud Grillbot nebude s čištěním hotov. Poté teprve otevřete víko či dvířka grilu. Nepoužívejte Grillbot na gril bez dvířek či víka, neboť může dojít k jeho pádu a poničení.

Q: Co se stane, pokud zapomenu uhasit plameny v grilu nebo je gril příliš horký?
A: Grillbot má vestavěný senzor a zvukový alarm, kterým Vás Grillbot upozorní a vypne se, pokud je gril příliš horký. Otevřete gril a nechte jej zchladnout před použitím Grillbot. Doporučujeme vyčkat 10-20 minut po skončení grilování.

Q: Mohu Grillbot používat na můj infra-červený grill, grill železný, plynový gril a gril na dřevěné uhlí?
A: Ano, Grillbot můžete používat na všech zmíněných druzích grilovacího roštu a různých typech grilů.

Q: Může Grillbot poškrábat nebo poškodit můj velmi drahý gril?
A: Stejně jako ruční kartáč, může i Grillbot časem odstranit ochranný film grilovacího roštu. Můžete tomu zabránit použitím nejprve odmašťovače, a poté použijete Grillbot.

Q: Jak poznám, které kartáče jsou vhodné pro můj gril?
A: Mosazné kartáče jsou měkčí a hodí se lépe na rošty s povrchovou úpravou. Ocelové kartáče jsou tvrdší a hodí sen na ocelové nebo litinové rošty bez další povrchové úpravy.

Výměnné kartáče

Jaký druh kartáčů používat na nerezový nebo porcelánový rošt?
Na tyto druhy roštů je důležité používat mosazné kartáče, neboť jsou měkčí a nepoškrábou povrchovou úpravu roštu.

Jaký druh kartáčů používat na ocelový nebo litinový rošt?
Na tyto druhy roštů je vhodné používat ocelové kartáče, neboť jsou tvrdší, průmyslové třídy a pevnější, takže se kartáč dostane i hluboko do pórů v litině, kterou precizně vyčistí. Vlákna ocelového kartáče jsou pevná a tenká a vyčistí boky i horní část grilovacího roštu.