Zahradní rohová ratanová sedací souprava HAVANNA Avantgarde

Moderní zahradní rohová sedací souprava Havanna Avantgarde s odolnou hliníkovou konstrukcí a úpletem z plochého umělého ratanu šedé barvy.

Doprava zdarma

Cena s DPH: 54 990,00 Kč
Cena bez DPH: 45 446,28 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavateleDodání do 5-7 pracovních dnů
Objednací kód: 266HAV003
Značka: Doppler

Detailní informace produktu Doppler HAVANNA Avantgarde - zahradní rohová ratanová sedací souprava

Sestava Havanna Avantgarde je velmi moderní, multifunkční relaxační sestava zahradního nábytku s hliníkovou konstrukcí, která je opletená plochým umělým ratanem v šedé barvě. Sestava Vám zaručí komfortní odpočinek v zahradě nebo na terase. Zahrnuje rohovou pohovku, stůl (deska stolu je z bezpečnostního, strukturovaného skla) 2 taburety. Velikou vychytávkou této soupravy jsou ještě  2 přídavná  křesla, která se dají lehce vsunout zezadu do konstrukce pohovky a vyndáte je pouze pokud potřebujete dodatečně usadit 2 hosty.

Další výhodou je užitečná výška stolu 68 cm. U stolu se pohodlně najíte.

Součástí celé sestavy jsou také polstry se snímatelným a pratelným potahem z materiálu Olefin. Materiál Olefin je syntetická tkanina s vynikajícími vlastnostmi pro venkovní použití, vhodná i do zátěžových provozů. Vlastnosti: odolnost vůči otěru, odolnost v tahu, vysoká světlostálost, příjemná na omak, odolná vůči skvrnám, odpuzuje nečistoty a je rychleschnoucí.

Rozměry stolu: šxhxv cca 145x85x68 cm

Rozměry taburetu: šxhxv cca 40x40x46 cm

Rozměry křesel: šxhxv cca 59x72x80 cm

Rozměry rohové pohovky: šxhxv cca 210/270x76x84 cm (výška sedáku včetně podušky cca 46 cm, hloubka sedáku cca 50 cm, výška opěrky cca 60cm)

Nahoru

Nano ochrana textilu a dřeva