Hliníkový zahradní nábytek: stůl Jersey 160cm pískový a 6 polohovacích křesel Palermo

Hliníkový zahradní nábytek - tato zahradní jídelní sestava je perfektní sezení určené k venkovnímu stolování na zahradě, terase či u bazénu.

Doprava zdarma

Cena s DPH: 27 990,00 Kč
Cena bez DPH: 23 132,23 Kč
Dostupnost: SklademDo 5 kusů
Objednací kód: AS-160S_HT3901_6_AL4
Značka: LTC nábytek

Produkt již není určen k prodeji

Detailní informace produktu Hliníkový zahradní nábytek: stůl Jersey 160cm pískový a 6 polohovacích křesel Palermo

Parametry:

 • : Jídelní

Hliníkový zahradní nábytek - tato zahradní jídelní sestava je perfektní sezení určené k venkovnímu stolování na zahradě, terase či u bazénu. Tento zahradní set nabízí příjemné posezení pro 6 osob, sestává z obdélníkového zahradního stolu Jersey dlouhého 160cm a šesti polohovacích křesel Palermo. Hliníkový zahradní nábytek je bezúdržbový a velmi odolný proti vlivům počasí - nemusíte se o něj starat, namísto toho, aby vás okrádal o čas, umožní vám příjemné a bezstarostné stolování na čerstvém vzduchu.

Tento kovový zahradní nábytek má pevnou, svařovanou konstrukci vyrobenou z tlustostěnného duralu. Tato slitina hliníku je nereznoucí, lehká, ale mnohem pevnější a tvrdší než samotný hliník. Konstrukce zahradního nábytku je práškově lakována šedou barvou.

Zahradní stůl Jersey má rám z hliníku a deska stolu je vyrobena z polywoodu. Polywood použitý k obložení desky stolu je plastovou napodobeninou dřeva pískové barvy. Poskytuje tak majitelům tohoto zahradního nábytku kouzlo dřeva, ale nevyžaduje přitom náročnou údržbu, jako přírodní dřevo – stačí ho občas omýt mýdlovou vodou. Polywood je vyroben z recyklovaného plastu a sám je též recyklovatelný. Polywood je nutné dvakrát ročně, před začátkem sezóny a po sezóně, ošetřit nástřikem nanotechnologickým sprejem Nanoway, který byl vyvinut speciálně na ochranu umělého ratanu a plastu před UV zářením a znečištěním. Tím výrazně prodloužíte jeho životnost. Sprej koupíte v našem e-shopu.

Díky tomu, že zahradní stůl má nohy přímo v rozích, je prostor pro stolování maximálně využit. Tento moderní zahradní stůl je zcela bezúdržbový a můžete ho mít venku 365 dní v roce za každého počasí. K tomuto velkému zahradnímu stolu se pohodlně vejde 6 dospělých.

Tento hliníkový zahradní stůl dodáváme kvůli dopravě nesestavený – deska stolu a nohy jsou v balení samostatně. Není třeba se děsit několikahodinové frustrace nad nekonečným návodem k sestavení. Montáž spočívá jen v přišroubování nohou k desce zahradního stolu, spojovací materiál včetně klíčů je přiložen, sestavení je velmi jednoduché a rychlé.

Rozměry zahradního stolu Jersey

 • délka: 160cm
 • šířka: 90cm
 • výška: 74cm

Zahradní polohovací křeslo Palermo má rám z hliníku a sedadlo s opěradlem jsou vyrobeny z textilenu. Textilen je extrémně odolná tkanina z pevně tkaného polyesteru. Každé vlákno polyesteru je potaženo PVC a tepelně vytvrzeno. Díky tomuto procesu je Textilen zvláště vhodný pro venkovní použití za jakéhokoliv počasí a je též odolný před oděrem, vyblednutím a poškozením sluncem.

Zahradní křeslo Palermo je pohodlné a dobře promyšlené. Sklon opěrky zad si sami nastavíte tak, jak vám vyhovuje. Zádová opěrka je vysoká a dodává tomuto zahradnímu křeslu na pohodlnosti. Zahradní židle je velmi lehká, snadno se s ní manipuluje. Navíc je skládací, takže při sklizení na zimu zabere malý prostor.

Rozměry zahradního křesla Palermo

 • šířka křesla: 58cm
 • hloubka křesla: 72cm
 • výška křesla: 110cm
 • výška područek: 65cm
 • výška područek od sedu: 24cm
 • výška sedu: 42cm
 • šířka sedu: 47cm
 • výška zádové opěrky od sedu: 70cm
 • hloubka sedu: 45cm

K zahradní sestavě doporučujeme přikoupit ochrannou plachtu, kterou naleznete v kategorii Ostatní/Krycí plachty. Plachta spolehlivě ochrání zahradní nábytek nejen před deštěm, ale i před UV zářením. Další výhodou krycí plachty je ochrana před větrem. Hliníkový zahradní nábytek je velmi lehký, zejména křesla. Při velmi silném větru by vám mohla začít poletovat po zahradě. To se pod krycí plachtou nestane.

Důležité upozornění: Barva zahradního nábytku, případně polstrů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho zobrazovacího zařízení.

Náš umělý ratanový nábytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě nebo v Ostravě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.

 

 

Nahoru

Nano ochrana textilu a dřeva