• Úvod
  • Zahradní stoly
  • Hliníkový zahradní stůl Florance keramika 180cm x 90cm, šedý, pro 6 osob

Hliníkový zahradní stůl Florance keramika 180cm x 90cm, šedý, pro 6 osob

Hliníkový zahradní nábytek - zahradní stůl Florance je ideální volbou pro venkovní stolování na zahradě, terase či u bazénu.

Doprava zdarma

Cena s DPH: 15 990,00 Kč
Cena bez DPH: 13 214,88 Kč
Dostupnost: SklademDo 5 kusů
Objednací kód: 812_FLORA
Značka: LTC nábytek

Detailní informace produktu Hliníkový zahradní stůl Florance keramika 180cm x 90cm, šedý, pro 6 osob

Parametry:

  • : 180 cm

Hliníkový zahradní nábytek - zahradní stůl Florance je ideální volbou pro venkovní stolování na zahradě, terase či u bazénu. K tomuto velkému obdélníkovému zahradnímu stolu se bez problému vejde 6 dospělých a díky prodloužené délce na 180cm se u něj nebudete tísnit, jak to u jiných stolů pro 6 osob někdy bývá. Hliníkový zahradní nábytek je bezúdržbový a velmi odolný proti vlivům počasí - nemusíte se o něj starat, namísto toho, aby vás okrádal o čas, umožní vám příjemné a bezstarostné stolování na čerstvém vzduchu.

 

Tento kovový zahradní nábytek má pevnou konstrukci vyrobenou z tlustostěnného duralu. Tato slitina hliníku je nereznoucí, lehká, ale mnohem pevnější a tvrdší než samotný hliník. Konstrukce zahradního nábytku je práškově lakována šedou barvou.

Zahradní stůl Florance má rám z hliníku a deska stolu sestává z celistvé keramické desky s dezénem leštěného kamene. Velikost keramické desky u tohoto zahradního stolu je naprostým unikátem. Zatímco u jiných keramických stolů je deska řešena jednotlivými dlaždicemi kladenými vedle sebe, u tohoto stolu je jedna velká keramická deska, takže vzhled desky stolu neruší žádné přechody. Výhodou keramické desky stolu je její vyšší váha. Hliníkový zahradní nábytek je obecně velmi lehký, keramická deska však tento zahradní stůl dostatečně zatíží, takže bude stabilní i při silnějším větru.

Díky tomu, že zahradní stůl má nohy přímo v rozích, je prostor pro stolování maximálně využit. Tento moderní zahradní stůl je zcela bezúdržbový a můžete ho mít venku 365 dní v roce za každého počasí.

Tento hliníkový zahradní stůl dodáváme kvůli dopravě nesestavený – deska stolu a nohy jsou v balení samostatně. Není třeba se děsit několikahodinové frustrace nad nekonečným návodem k sestavení. Montáž spočívá jen v přišroubování nohou k desce zahradního stolu, spojovací materiál včetně klíčů je přiložen, sestavení je velmi jednoduché a rychlé.

Rozměry zahradního stolu Florance

  • délka: 180cm
  • šířka: 90cm
  • výška: 75cm

Důležité upozornění: Barva zahradního nábytku se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho zobrazovacího zařízení.

Náš zahradní nábytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě nebo v Ostravě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.

 

 

Nahoru

Nano ochrana textilu a dřeva