NanoWay+ Emulze 250ml: Bezvodý čistič

NanoWay+ Emulze 250ml je univerzální bezvodý čistič a ochrana na bází BIO oleje. Ideální řešení pro lakované, plastové či dýhované povrchy. 

Top produkt Doprodej

Cena s DPH: 289,00 Kč
Cena bez DPH: 238,84 Kč
Běžná cena: 699,00 Kč
Ušetříte: 410,00 Kč
Dostupnost: VyprodánoLitujeme, zboží nelze objednat. Prosíme, vyberte si alternativní produkt, nebo nás kontaktujte. Děkujeme za pochopení.
Objednací kód: NWE002
Značka: Nanosolutions
Záruka: 24

Produkt již není určen k prodeji

Detailní informace produktu Čistící a ochranná NanoWay+ Emulze 250ml

Skladování a uchování:

Přípravek musí být skladován na suchém a chladném místě (+10°C - +25°C) určené k tomuto účelu a v uzavřených obalech k tomu určených v bezpečnostním listě. Při splnění těchto podmínek je doba trvanlivosti produktu 24 měsíců od data výroby.

Bezpečnost:

Neobsahuje ředidla a není hořlavý. Bez obsahu karcinogeních látek. Obsahuje 1,2-benzoisothiazol-3(2H) -on+. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. V případě požití volejte lékaře.

NanoWay+ Emulze je unikátní olejový bezvodý čistič s nano ochranou určen pro bezvodé mytí a leštění. Je vhodný pro údržbu i renovaci starých a nových barev, laků, plastů. Obnovuje lesk a rozjasňuje barvy, které zároveň chrání. V jediném úkonu čistí, odstraňuje stopy biologických nečistot (mouchy, prach, apod.), obnovuje lesk, jasnost a následně chrání.

SPOTŘEBA PRODUKTU: 40 - 50 m2 / L

Příklady použití

Bezvodý nano čístící a ochranný prostředek je možné použít na auto, moto, zahradní techniku, lakovaný nábytek, dýhu, plastové parapety a jiné plastové povrchy.

Proč si zakoupit NanoWay+ Emulze?

  • V jednom úkonu čistí a vytváří ochraný film.
  • Nepoškrábe povrch.
  • Na bázi přírodních vosků a olejů.
  • Prevence proti znečištění a klimatickým vlivům.
  • Rozjasňuje barvy a dodává povrchu svěží vzhled.
  • Rychlé zasychání.
  • Jednoduchá a snadná aplikace.

Jak postupovat při aplikaci?

Produkt je připraven k přímému použití. Používá se na suchých površích, které nejsou horké nebo na slunci. Před použitím důkladně protřepejte! Nástřikovým aplikátorem naneste produkt rovnoměrně vždy jen na jeden díl (dveře, kapota, atd.). 

Produkt by měl na svislých površích mírně stékat. Nechte chvíli působit (cca 3 min.). Během této doby emulze naváže a obalí nečistoty do své olejové struktury (tím zabrání poškrábání povrchu).

Následně jemně setřete jedním tahem nečistoty do čisté utěrky z mikrovlákna. Je velmi důležité tuto utěrku po každém tahu přeložit a opět čistou stranou setřete další kus plochy. Tímto způsobem vyčistíme celý díl od nečistot. Poté novou čistou utěrkou z mikrovlákna díl vyleštěte do vysokého lesku.

 

Nahoru

Nano ochrana textilu a dřeva