NanoWay+ Dřevo 250ml

NanoWay+ Dřevo 250ml se pyšní univerzálním využitím v interiéru i exteriéru. S pomocí rozprašovače je zajištěna snadná aplikace. Skvělá ochrana proti znečištění, vodě, oleji... 

Doprodej

Cena s DPH: 179,00 Kč
Cena bez DPH: 147,93 Kč
Běžná cena: 799,00 Kč
Ušetříte: 620,00 Kč
Dostupnost: VyprodánoLitujeme, zboží nelze objednat. Prosíme, vyberte si alternativní produkt, nebo nás kontaktujte. Děkujeme za pochopení.
Objednací kód: NWC002
Značka: Nanosolutions
Záruka: 24

Produkt již není určen k prodeji

Detailní informace produktu NanoWay+ Dřevo 250ml

Skladování a uchování:

Přípravek musí být skladován na suchém a chladném místě (+10°C - +25°C) určené k tomuto účelu a v uzavřených obalech k tomu určených v bezpečnostním listě. Při splnění těchto podmínek je doba trvanlivosti produktu 24 měsíců od data výroby.

Bezpečnost:

Neobsahuje ředidla a není hořlavý! Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima.

NEBEZPEČÍ! Obsahuje: Hydrocarbons, C10-C13, n-alkanes, isoalkanes, cyclics, <2% aromatics.

Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal podle místních předpisů.

NanoWay+ Dřevo je specificky vyvinutá hydrofobní a oleofobní ochrana povrchů ze dřeva. Na bázi fluoropolymerů vytváří na povrchu ultratenkou hydrofobní neviditelnou vrstvu s vynikající ochranou proti znečištění, skvrnám, suchým nečistotám, vodě, oleji, mastnotě a agresivním nečistotám se samočistícím účinkem.

SPOTŘEBA PRODUKTU: 8 - 12 m2 / L

Vytvořená vrstva znemožňuje život bakteriím, mechu, plísním, řasám a vytváří tak velmi hygienický povrch. Chrání i proti atmosférickým vlivům počasí (dešti, sněhu, mrazu a rozmrazovacím solím), žloutnutí, hnilobě a UV záření. Velmi vysoká odolnost proti stárnutí dřeva. Neviditelný film, který nemění nebo téměř nezmění původní vzhled povrchu. Údržba dřeva v interiéru i v exteriéru je velice snadná, kapaliny stačí setřít.

Příklady použití produktu NanoWay+ Dřevo

Díky své univerzálnosti lze aplikaci použít téměř všude: zahradní nábytek, ploty, pergoly, dřevěné obložení, podlahy a další povrchy ze dřeva. Vhodné jak do exteriéru i interiéru.

NanoWay+ Dřevo

Jak aplikovat nano ochranu dřeva?

  • Produkt vždy aplikujte na čistý a suchý povrch! Před aplikací zbavte povrch nečistot a prachových částic!
  • Produkt je připraven k přímému použití, používá se na čistých a suchých površích, které nejsou horké nebo na slunci. Před použitím VŽDY důkladně protřepat.
  • Teplota vhodná pro aplikaci: +10°C až +25°C!
  • Produkt aplikujte důkladně ve vzdálenosti 20cm od povrchu! Aplikaci provádějte křížem, místo vedle místa!
  • Poté nechte zaschnout 3-6 hodin v závislosti na typu podkladu.
  • V případě, že je povrch extrémně savý, aplikaci opakujte!

Nahoru

Nano ochrana textilu a dřeva