Bilbao set - hnědý

Sestava kovového zahradního nábytku Bilbao Brown je skvělým doplňkem do zahrádek, restaurcí a na terasy. POSLEDNÍ KUS ZA VÝPRODEJOVOU CENU! Bilbao set se skládá ze 4 skládacích polohovacích křesel,stolu a slunečníku. Je velmi odolný vůči povětrnostním vlivům. Kontrukce je vyrobena z oceli, je tedy velmi odolná a přesto lehká.

Doprodej

Cena s DPH: 4 900,00 Kč
Cena bez DPH: 4 049,59 Kč
Běžná cena: 8 900,00 Kč
Ušetříte: 4 000,00 Kč
Dostupnost: VyprodánoLitujeme, zboží nelze objednat. Prosíme, vyberte si alternativní produkt, nebo nás kontaktujte. Děkujeme za pochopení.
Objednací kód: DF-0001MD
Záruka: 24

Produkt již není určen k prodeji

Základní specifikace produktu Bilbao set - hnědý

Zahradní kovový nábytek Bilbao

  •  je tvořen 4 skládacími polohovacími křesli,stolem a slunečníkem
  •  je velmi odolný vůči povětrnostním vlivům
  • kontrukce z oceli, velmi odolná a lehká
  • barva kostrukce je černá, barva výplně béžová
  • stůl o průměru 90 cm 
  • hnědý slunečník

Nahoru

Detailní informace produktu Bilbao set - hnědý

POSLEDNÍ KUS ZA VÝPRODEJOVOU CENU!

Kovový zahradní nábytek je populární nejen díky svému modernímu vzhledu, ale zejména díky své nenáročnosti na údržbu. Stačí jej omýt vodou (případně vodou se saponátem podle znečištění) a je hotovo. Nepotřebujete žádné speciální čistící prostředky ani oleje na natírání.

Sestava kovového zahradního nábytku Bilbao Brown je skvělým doplňkem do zahrádek, restaurcí a na terasy. Bilbao set se skládá ze 4 skládacích polohovacích křesel,stolu a slunečníku. Je velmi odolný vůči povětrnostním vlivům. Kontrukce je vyrobena z oceli, je tedy velmi odolná a přesto lehká.

 

Nahoru

Nano ochrana textilu a dřeva