Stolové desky (werzalit)

Stolová deska je základem každého stolu. Proto nabízíme pouze stolové desky vysoké kvality navíc v moderních i klasických designech. A za skvělé ceny! Jako materiál využíváme tzv. werzalit.

Stolové desky Werzalit - lamino desky nejen pro gastronomické provozy

V kategorii stolové desky nabízíme široký sortiment werzalitových desek s různými dekory (mramor, žula, kámen, dřevo, mozaika apod.).  Werzalitové stolové desky jsou vhodné pro  venkovní i vnitřní použití takže uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Stolové podnože ke stolovým deskám naleznete v kategorii nohy ke stolům.

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, AKTUÁLNĚ PRO VÁS PŘIPRAVUJEME NOVOU NABÍDKU STOLOVÝCH DESEK, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

Bohužel, v kategorii se nenacházejí žádné produkty, omlouváme se.

Proč werzalit?

Werzalitové stolové desky jsou vhodné pro venkovní i vnitřní použití. Jedná se o tvarově lisované laminované stolové desky vytvořené přímo pro gastronomické provozy, ale nejen pro ně. Odborný název tohoto materiálu je tedy werzalit. Stolové desky SM France se vyrábějí v široké nabídce barev a rozměrů. Rozměry jsou pevně dané výrobním programem, neboť se desky lisují do daných forem a mají všechny hrany zaoblené. Stolové desky SM France se lisují do lehce vypouklého tvaru, nejsou tedy zcela rovné jako například desky z lamina. Desky werzalit  jsou rozděleny podle dekorů do několika skupin.