Středový díl z černého umělého ratanu Paola

Zahradní nábytek z umělého ratanu - středový díl Paola je součástí modulového systému Paola - lze skvěle kombinovat s ostatními prvky série Paola.

Doprava zdarma

Cena s DPH: 8 088,00 Kč
Cena bez DPH: 6 684,85 Kč
Dostupnost: SklademDo 5 kusů
Objednací kód: 0704_BL_MIDDLE_20
Značka: LTC nábytek

Produkt již není určen k prodeji

Detailní informace produktu Středový díl z černého umělého ratanu Paola

Parametry:

  • : Umělý ratan

Zahradní nábytek z umělého ratanu - středový díl Paola je součástí modulového systému Paola - lze skvěle kombinovat s ostatními prvky série Paola.

Umělý ratan je vyroben z panenského materiálu, je barevně odolný, pružný a bez problému zvládá běžné vlivy počasí. Výplet je prováděn ručně dostatečně silnými proužky umělého ratanu. Umělý ratan má klasickou černou barvu (viz detailní foto), což dodává tomuto nábytku luxusní vzhled s efektní patinou.

Použité materiály:

Tento ratanový nábytek má pevnou, svařovanou konstrukci vyrobenou z tlustostěnného duralu. Tato slitina hliníku je nereznoucí, lehká, ale mnohem pevnější a tvrdší než samotný hliník.

Sedací polstry této sedací soupravy z umělého ratanu má kvalitní 10cm vysokou výplň z husté 28g pěny, která je používána do matrací.

Polstry jsou potaženy voděodolnou látkou. Potahy jsou snímatelné a pratelné na 40°C bez aviváže. Barva polstrů je tmavě šedá, praktická na údržbu.

Použité materiály:

  • Pevná konstrukce z lehkého duralu, která nemůže zreznout a přitom je dostatečně robustní.
  • Ruční výplet z pevného a odolného umělého ratanu.
  • Polstry jsou vyrobeny z voděodolné látky s nanovláknem impregnované teflonem.
  • Důležité upozornění: Barva nábytku, případně polstrů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

Nahoru

Nano ochrana textilu a dřeva