Sada: 4 x designové křeslo Jasper, tmavě šedá skořepina, nosnost 150kg

Designové křeslo Jasper je perfektní sezení určené nejen do interiéru, ale i k venkovnímu stolování na zahradě, terase či u bazénu.

Doprava zdarma

Cena s DPH: 14 999,00 Kč
Cena bez DPH: 12 395,87 Kč
Dostupnost: SklademVíce než 5 kusů
Objednací kód: 2406_JASPERD_4
Značka: LTC nábytek

Produkt již není určen k prodeji

Detailní informace produktu Set 4x designové křeslo Jasper, tmavě šedá skořepina, nosnost 150kg

Parametry:

  • : plast

Designové křeslo Jasper je perfektní sezení určené nejen do interiéru, ale i k venkovnímu stolování na zahradě, terase či u bazénu. Toto designové křeslo je bezúdržbové a odolné proti vlivům počasí - nemusíte se o něj starat, namísto toho, aby vás okrádalo o čas, umožní vám příjemné a bezstarostné stolování na čerstvém vzduchu. Toto je cena za jedno balení = 4 designová křesla Jasper

Toto unikátní zahradní křeslo má skořepinové sedadlo odlité z pevného, odolného plastu. Konstrukce sedadla je robustní, tloušťka speciálního plastu osciluje mezi 10-8mm. Díky tomu celé křeslo váží 6,5kg a má zvýšenou nosnost 150kg. Křeslo má elegantní tmavě šedou barvu.

Celé sedadlo designového křesla Jasper, včetně zádové opěrky a područek, je pokryto otvory, které zajišťují odvětrání a zajišťují, že se v tomto křesle nebudete potit. Tyto otvory mají i další funkce ve vztahu k vlivům počasí. Voda z letní přeháňky jimi rychle odteče a křeslo brzy uschne. Zároveň jimi snadno projde vítr a nerozfouká Vám křesla po zahradě. Designové křeslo Jasper na první pohled zaujme jemnou elegancí a díky svým rozměrům, nosnosti, mírně zvýšenému sedu a ideálnímu sklonu zádové opěrky je velmi pohodlné. Kdo ho jednou vyzkouší, bude Vám ho závidět.

Rozměry zahradního křesla Jasper

  • šířka křesla: 56cm
  • hloubka křesla: 60cm
  • výška křesla: 82cm
  • výška područek: 67cm
  • výška područek od sedu: 23cm
  • výška sedu: 46cm
  • šířka sedu: 51cm
  • výška zádové opěrky od sedu: 38cm
  • hloubka sedu: 48cm

 

Konstrukce tohoto zahradního nábytku je robustní natolik, že má nadstandardní nosnost do 150kg.

Z přepravních důvodů dodáváme toto křeslo v demontu - zvlášť sedák a nohy. Montáž je rychlá a jednoduchá, osmi šrouby připevníte nohy k sedáku. Spojovací materiál a nářadí jsou součástí balení.

Důležité upozornění: Barva zahradního nábytku se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho zobrazovacího zařízení.

Designové křeslo Jasper doporučujeme dvakrát ročně ošetřit ochranným nanotechnologickým sprejem Nanoway, prodloužíte tak jeho živostnost při venkovním použití.

Náš zahradní nábytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě nebo v Ostravě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.

 

 

Nahoru

Nano ochrana textilu a dřeva