Zahradní křeslo stohovatelné Justin, šedé, polstrované

Hliníkový zahradní nábytek - toto zahradní křeslo je perfektní sezení určené k venkovnímu stolování na zahradě, terase či u bazénu.

Cena s DPH: 3 990,00 Kč
Cena bez DPH: 3 297,52 Kč
Dostupnost: SklademDo 5 kusů
Objednací kód: 9131_AL3
Značka: LTC nábytek

Detailní informace produktu Zahradní křeslo stohovatelné Justin, šedé, polstrované

Parametry:

  • : 56 cm

Hliníkový zahradní nábytek - toto zahradní křeslo je perfektní sezení určené k venkovnímu stolování na zahradě, terase či u bazénu. Hliníkový zahradní nábytek je bezúdržbový a velmi odolný proti vlivům počasí - nemusíte se o něj starat, namísto toho, aby vás okrádal o čas, umožní vám příjemné a bezstarostné stolování na čerstvém vzduchu.

Tento kovový zahradní nábytek má pevnou, svařovanou konstrukci vyrobenou z tlustostěnného duralu. Tato slitina hliníku je nereznoucí, lehká, ale mnohem pevnější a tvrdší než samotný hliník. Konstrukce zahradního nábytku je práškově lakována šedou barvou.

Zahradní křeslo Justin je naprostým unikátem v zahradním nábytku. Má rám z hliníku a sedadlo s opěradlem jsou vypolstrovány rychleschnoucí pěnou a potaženy textilenem. Rychleschnoucí pěna QDF má jinou strukturu než běžná pěna. Má větší, otevřené otvory, umožňují rychlý odtok vody a průchod vzduchu, tudíž polstry z rychleschnoucí pěny vyschnou mnohem rychleji, než běžná pěna. Textilen je extrémně odolná tkanina z pevně tkaného polyesteru. Každé vlákno polyesteru je potaženo PVC a tepelně vytvrzeno. Díky tomuto procesu je Textilen zvláště vhodný pro venkovní použití za jakéhokoliv počasí a je též odolný před oděrem, vyblednutím a poškozením sluncem.

Zahradní křeslo Justin je zdaleka nejlepším hliníkovým zahradním křeslem z naší nabídky. Vždyť kdo by nechtěl mít čalouněné křeslo na zahradě? Takové, ve kterém se pohodlně sedí, hezky v měkkém, a které přitom vydrží vlivy počasí a není třeba se o něj starat? Tak to je přesně Justin – unikátní čalouněné, polstrované zahradní křeslo, jaké u konkurence jen stěží najdete. A pokud náhodou ano, nedoplatíte se za něj. Tato zahradní židle je velmi lehká, snadno se s ní manipuluje. Stohování je snadné, ale je třeba dát pozor, aby nedošlo k oděru konstrukce.

Rozměry zahradního křesla Justin

  • šířka křesla: 56cm
  • hloubka křesla: 62cm
  • výška křesla: 80cm
  • výška područek: 60cm
  • výška područek od sedu: 19cm
  • výška sedu: 43cm
  • šířka sedu: 48cm
  • výška zádové opěrky od sedu: 40cm
  • hloubka sedu: 44cm

Důležité upozornění: Barva zahradního nábytku, případně polstrů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho zobrazovacího zařízení.

Náš zahradní nábytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě nebo v Ostravě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.

 

 

Nahoru

Nano ochrana textilu a dřeva