Závěsné křeslo – zahradní houpačka Funny šedý umělý ratan

Závěsné křeslo – zahradní houpačka Funny je mimořádně pohodlné posezení určené k odpočinku a mírnému pohupování na zahradě, terase, u bazénu a pod.

Doprava zdarma

Cena s DPH: 12 990,00 Kč
Cena bez DPH: 10 735,54 Kč
Dostupnost: SklademVíce než 5 kusů
Objednací kód: 1517-SFUNNY
Značka: LTC nábytek

Produkt již není určen k prodeji

Detailní informace produktu Závěsné křeslo – zahradní houpačka Funny šedý umělý ratan

Parametry:

 • : Umělý ratan

Závěsné křeslo – zahradní houpačka Funny je mimořádně pohodlné posezení určené k odpočinku a mírnému pohupování na zahradě, terase, u bazénu a pod. Tato závěsná houpačka má vlastní konstrukci k zavěšení, která je součástí dodávky. Je určena pro jednu osobu, nosnost 150kg. Závěsné křeslo má velký polštář pro co nejpohodlnější posezení. Ruční průplet umělým ratanem je proveden z vnější i vnitřní strany konstrukce.

 

Závěsné křeslo Funny – hlavní výhody:

 • Dostatečně široké a vysoké sedadlo pro pohodlné usazení.
 • Závěsná houpačka Funny má extra silný pohodlný polstr.
 • Výšku sedu si upravíte podle potřeby pomocí řetězů, které spojují závěsné křeslo s konstrukcí.
 • Závěsná konstrukce se snadným vstupem poskytuje závěsnému křeslu solidní stabilitu.
 • Dvojitý průplet umělým ratanem z obou stran konstrukce je hustý a poskytuje tak lepší odstínění než u jiných závěsných křesel.

Umělý ratan je vyroben z panenského materiálu, je barevně odolný, pružný a bez problému zvládá běžné vlivy počasí. Výplet je prováděn ručně silnými proužky umělého ratanu. Umělý ratan má moderní šedou barvu.

Tento ratanový zahradní nábytek má pevnou, svařovanou konstrukci vyrobenou z tlustostěnného duralu. Tato slitina hliníku je nereznoucí, lehká, ale mnohem pevnější a tvrdší než samotný hliník. Konstrukce, na kterou se zahradní houpačka zavěšuje, je vyrobená z oceli, hliník by jako materiál pro výrobu konstrukce nebyl vhodný. Ocelová závěsná konstrukce je práškově lakována odolným nátěrem a její kruhová základna je v přední části přerušena pro usnadnění vstupu do houpačky. Konstrukce má nožky, oddělující ji od podkladu a chránící ji před poškrábáním od podkladu.

Polstr je potažen odolnou voděodolnou látkou s nanovláknem impregnovanou teflonem - olefinem. Barva polstru je světle šedá, praktická na údržbu.

Sprej Nanoway ratan: tato pokročilá nanotechnologie byla vyvinuta speciálně na ochranu umělého ratanu před UV zářením a znečištěním. Ratanový zahradní nábytek, resp. umělý ratan na něm, je nutné 2x ročně ošetřit nástřikem tímto ochranným sprejem, který též můžete zakoupit v našem e-shopu. Tento ochranný sprej lze vnímat jako ekvivalent opalovacího krému pro nábytek z umělého ratanu, resp. z plastu. Podívejte se na naše video o údržbě umělého ratanu ochranným nanotechnologickým sprejem Nanoway.

Rozměry

Závěsná konstrukce:

 • výška: 196cm

Závěsné křeslo:

 • výška v nejvyšším bodě: 116cm
 • vnitřní výška v nejvyšším bodě: 109cm
 • šířka v nejširším bodě: 80cm
 • vnitřní šířka v nejširším bodě: 75cm
 • hloubka sedu: 61cm bez polstru
 • hloubka sedu s polštářem: cca 50cm

Důležité upozornění: Barva zahradního nábytku z umělého ratanu, případně polstrů, se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho zobrazovacího zařízení.

Náš umělý ratanový nábytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě nebo v Ostravě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.

Nahoru

Nano ochrana textilu a dřeva