Pojízdné servírovací stolky

Pojízdné servírovací stolky doplňují řadu našeho zahradního nábytku. Pojízdný servírovací stolek Vám usnadní dopravu jídla a nápojů z kuchyně či od grilu na Vaše zahradní posezení. Vyberte si proto v našem obchodě servírovací stolky z exotického dřeva Bangkirai Yellow Ballau. Pojízdné servírovací stolky jsou elegantní součástí naší komplexní nabídky zahradního nábytku.

Servírovací stolky jsou vhodným pomocníkem pro servírování občerstvení při posezení v příjemném prostředí Vaší zahrady. Máme pro Vás dřevěné servírovací stolky určené pro zpříjemnění chvil strávených s Vašimi přáteli.

Akce

Ratanový konferenční stolek Cl...

Cena: 3 490,00 Kč Ušetříte: 200,00 Kč

Novinky

Ratanový konferenční stolek Cl...

Cena: 3 490,00 Kč Ušetříte: 200,00 Kč

Produkty zařazené v kategorii Pojízdné servírovací stolky

Stránkovat po 20

Ratanový konferenční stolek Clooney

Dostupnost: SklademVíce než 5 kusů Cena: 3 490,00 Kč Ušetříte: 200,00 Kč

Ratanový konferenční stolek Clooney je vyroben z pevné nerezové konstrukce, kvalitního ratanu a skleněné desky. Ratanový konferenční stolek Clooney je...

AKCE Novinka

Příslušenství k pojízdným stolkům

Internetový obchod Dreveny-zahradni-nabytek.eu Vám nabízí také celou řadu doplňků a příslušenství k pojízdným servírovacím stolkům, jako jsou zahradní stoly, zahradní lehátka, zahradní křesla a mnohé další.

Servírovací stolky – údržba dřeva

Naše dřevěné servírovací stolky jsou vyrobeny ze dřeva Bangkirai Yellow Ballau, což je odolná exotická dřevina. Jedná se o přírodní materiál, který pro zachování kvality vyžaduje minimální péči. Dřevo je příjemně hladké na dotek.

Pojízdné servírovací stolky doporučujeme natírat olejovým nátěrem, aby nezískaly stříbrnošedou patinu, která je výsledkem působení povětrnostních podmínek (slunce, déšť, mráz). Dřevo Bangkirai Yellow Ballau je samo o sobě vůči těmto vlivům zcela odolné.

Nicméně i o dřevěné servírovací stolky z masivu Bangkirai Yellow Ballau je dobré se starat, neboť se Vám odvděčí pohodlím, které si pak můžete užívat při večerním odpočinku, či občasném posezení s Vašimi přáteli.