Zatravňovací dlažba plastová

Zatravňovací dlažba plastová je ideální řešení pro zpevnění příjezdové cesty k domu, dvorku, nebo třeba parkoviště.  Zatravňovací dlažba plastová Green je ekologicky šetrné řešení při zachování technických parametrů požadovaných pro dlažbu.

Bohužel, v kategorii se nenacházejí žádné produkty, omlouváme se.

Zatravňovací dlažba plastová Green -  způsob položení

Na podloží nasypat cca 10cm štěrku. Mezi štěrk a dlaždici nasypat 2-3cm písku na vyrovnání, zatravňovací dlaždice přisadit k sobě a sešlápnout kolmo dolů. Tím zapadnou zámky a dlaždice jsou spojeny. Zatravňovací dlažba  se vysype směsí zeminy a písku v poměru 1:1a může se vysét tráva. Po slehnutí zeminy ještě jednou dosypat. Sekat běžnými prostředky.

Zatravňovací dlažba plastová nebo betonová?

Zatravňovací dlažba se na našem trhu nabízí ve třech základních variantách zatravňovacích dlaždic. Klasické betonové a dále pak zatravňovací dlažba plastová tenkostěnná a plastová silnostěnná, které se tvarem podobají těm betonovým. Všechny tři typy dokážou zpevnit povrch.

Betonové zatravňovací dlaždice trpí následujícími neduhy. Estetické hledisko: asi málokdo by chtěl, aby příjezd k jeho domu vypadal jako parkoviště před supermarketem. Další daleko podstatnější kritérium je, že beton je nasákavý, čímž ubírá vláhu hlíně vsypané do mezer zatravňovací dlažby.

Plastová zatravňovací dlažba tyto nedostatky nemají. Dlaždice se vyrábí z plastového recyklátu se zásadním podílem polyetylenu, který se získává z průmyslových i komunálních odpadů a obalů jako jsou kelímky od jogurtů, obaly od pracích prášků, plastové nákupní tašky a další. Zatravňovací dlažba plastová je odolná proti povětrnostním vlivům, UV záření a má dostatečnou nosnost, která snese i zatížení automobilem.

Nabízíme plastové zatravňovací dlaždice o rozměrech 50x25x3 cm. Široké možnosti využití, velké množství dlaždic skladem pro brzkou expedici na vámi uvedené místo dodání.