Naskladněno zboží pro novou sezonu 2023

Na novou sezonu jsme připraveni. Na přelomu měsíce ledna a února dorazilo nové zboží do našeho skladu v ČR. Jsme tak nachystáni uspokojit náročné požadavky našich zákazníků. Velké skladové zásoby, rychlé dodání a férové ceny.

[Obrázek: Naskladněno zboží pro novou sezonu 2023]

Víme, že situace není lehká. My ale stanovujeme ceny, které nejsou přehnané. V loňském roce i přes nárůst nákladů jsme se snažili držet ceny na stejné úrovni jako v roce 2021. A i přes drobné zdražení v letošním roce se neustále pohybujeme pod nižší inflační hranicí, než je v současné době zvykem. 

Určitě by bylo jednoduché jít s "trendem" a vše zdražit na co nejvyšší možnou úroveň a najít si pro to výmluvy, jako to je bohužel v některých jiných obchodech. To ale není náš cíl. Chceme nabízet takové ceny, které odpovídají realitě a uměle nezvyšují již tak složitou situaci.

Jaké novinky jsme pro vás nachystali?

Zaměřili jsme se na oblíbené zboží, mezi které se řadí zejména zahradní slunečníky, polohovací lehátka, ale také skládací kovový zahradní nábytek. Zde jsme vybírali z několika modelových řad a naskladnili i různá barevná provedení. I v našich končinách se už boří zažité mýty, že nábytek musí být pouze šedý. Nebojte se barev - modrá, červená, okrová...

Po roční pauze pak opět můžete objednávat i stojany na houpací sítě. I zde jsme nabídku rozšířiil o více modelů.

Vloženo: 10.02.2023 09:18