Aktuality

Jaké barvy budou trendy pro rok 2017?

Jaké barevné tóny zvolit pro rok 2017? Rozveselte zahradu barevným nábytkem a doplňky

Sice je venku mráz a sníh, ale právě to je ten ideální čas na to hledat inspiraci pro svou zahradu pro nadcházející sezónu. Jaký materiál bude vévodit pro rok 2017, jsme napsali v minulém článku a dnes vám nastíníme, jakými barvami se nechat inspirovat při výběru zahradního nábytku pro letošní rok.

Vloženo: 17.02.2017 10:00

Trendy v zahradním designu pro rok 2017

Trendy v zahradním designu pro rok 2017 se ponesou v duchu návratu k přírodě.

Utváření si vlastní zahrady snů je rozhodně jedno z nejnáročnějších umění časově i co do trpělivosti. Stejně jako neurychlíte růst stromu z jadérka po statný kmen, neuspěcháte ani práci na vytváření své zahrady. To není jako vyměnit koberec v bytě, ale naopak jemná precisní práce, kterou vytváříte nádhernou tapisérii přírodní scenérie.

Vloženo: 20.01.2017 12:38

Co si přát od Ježíška?

V prvé řadě zdraví pro každého z nás, protože to je to nejdůležitější, vše ostatní má svůj čas a jestli si něco koupíte dnes, zítra nebo za rok nehraje vůbec žádnou roli. S Vánoci samozřejmě souvisí dárky, takže pokud jste k nám přišli s cílem vybrat si pro vaše blízké nějaký zajímavý a praktický dárek, určitě odejdete spokojeni. Co můžeme nabídnout?

Vloženo: 06.12.2016 09:30

Luxusní nábytek Higold

Neustále hledáme nové možnosti a sledujeme moderní trendy bytového i zahradního nábytku. Náš cíl je jasný, nabídnout široké spektrum produktů, abychom uspokojili poptávku všech našich zákazníků, ať už to jsou zájemci o klasický zahradní nábytek, nebo naopak ti, kteří si rádi zakoupí něco jedinečného. Luxusní nábytek značky Higold je nováčkem v naší nabídce, který vynikne svým designem a precizním zpracováním.

Vloženo: 19.08.2016 08:33

Novinky pro rok 2016

Vážení zákazníci, nový rok 2016 je na světě. Předně vám chceme poděkovat za přízeň, kterou jste nám věnovali v uplynulém roce a popřát hodně zdraví a štěstí do nového roku! I letos pro vás budeme připravovat bohatou nabídku zahradního a relaxačního nábytku s širokým uplatněním - zahradní posezení, terasy, hotely, restaurace, wellness, lázně...

Vloženo: 15.01.2016 11:49

Podpalovače z dřevité vlny

V našem eshopu se nezaměřujeme pouze na zahradní nábytek. Vybírat můžete i další zahradní doplňky, bytový nábytek, nebo i další zajímavé a užitečné pomůcky do domácnosti. Příkladem jsou i ekologické podpalovače z dřevité vlny, které si rychle oblíbíte a po čase si již nedokážete představit jiný způsob rozdělávání ohně v krbu, kamnech či grilu.

Vloženo: 12.11.2015 08:13

Lehátka k bazénu

Léto je v plném proudu. Ikdyž se nám teď poslední dny trošku ochladilo a přišly i první letní bouřky, nic nebrání tomu, abyste si naplno užívali své zahradní terasy a bazénu. K maximální relaxaci už chybí jen jedno. Vybrat si pohodlná a kvalitní lehátka k bazénu či na terasu.

Vloženo: 09.07.2015 14:07

Fóliáky pro zahrádkáře

Rozšiřujeme naši nabídku, která již dávno není omezena pouze na zahradní nábytek, ale i na další dopůňky a potřeby, které oceníte nejen při relaxaci, ale i při aktivní činnosti na vaší zahrádce. Do této skupiny patří například nově přidané zahradní fóliovníky neboli fóliáky.

Vloženo: 05.03.2015 09:08

Jedinečný nábytek Domus Ventures

Značka Domus Ventures se na trhu s bytovým a zahradním nábytkem objevila poprvé v roce 1997. Jedná se tedy o dlouholetého výrobce, jehož zkušenosti jsou nedocenitelné. Nádherná designová provedení, kvalitní materiály, preciznost. To vše jsou důvody, proč je nábytek Domus Ventures tak oblíbený mezi zákazníky.

Za dobu své existence se stal jedním ze světových lídrů v oblasti nábytkářského průmyslu pro venkovní i vnitřní použití. Velkou zásluhu nad úspěchem firmy má mimo jiné i rozsáhlý tým designerů, kteří neustále reagují na požadavky ze strany zákazníků, aby jim nabídli moderní a zároveň pohodlné řešení.

Vloženo: 29.01.2015 10:25

Užitečné stavby na zahradě, které využije každý!

Ať už jste nadšený zahrádkář nebo svou zahradu využíváte jen k lenošení, jsou chvíle, kdy budeme mít pocit, že vám na vašem pozemku stále něco chybí. Zjistěte, co to je!

Možností je hned několik, mezi ty nejzákladnější stavby na zahradě patří například altán, jezírko, dřevěný domek či chodníček se schody.

Vloženo: 26.08.2014 08:18