Aktuality

Přichází ochlazení. Jste připraveni?!

Zdá se, že nás čekají už jen poslední teplé dny. Alespoň to tvrdí meteorologové, kteří očekávají výrazné ochlazení, které s sebou přinese i srážky. Letošní léto se vydařilo, ale nyní je na čase pomalu vyklidit své terasy a posezení a připravit své vybavení na změnu počasí. Jak jste na tom, máte vše nachystáno? Pokud ne, čtěte dále a my vám nabídneme řešení, jak svůj zahradní nábytek lépe ochránit.

Vloženo: 21.09.2018 11:36

Letní výprodej 2018

Skvělý nábytek za super ceny? Pak nezmeškejte aktuálně probíhající velký letní výprodej. Akční ceny jsou zahrnuty nejen u zahradního nábytku, ale i dalších doplňků a skvělých výrobků, které u nás tak rádi nakupujete. Udělejte si radost na konci prázdin! Co třeba nový paraván, slunečník nebo lehátko?

Vloženo: 17.08.2018 10:55

Akční cena na dopravu

Horké letní dny trvají a zatím to nevypadá, že by se něco změnilo. Abychom vám v tomto náročném období udělali radost, tak jsme připravili speciální akci na dopravu vybraných produktů. Léto bude ještě dlouhé, takže hurá na to, ať si můžete vybavit svou letní terasu, chalupu...

Vloženo: 03.08.2018 07:42

Relaxační houpací sítě skladem

Houpací sítě jsou poměrně oblíbeným produktem mezi zákazníky, kteří hledají pohodlný a cenově dostupný způsob pro vytvoření relaxačního koutku na zahradě, na chalupě, nebo třeba i v interiéru s využitím stojan. Právě proto jsme rozšířili náš sortiment o několik typů houpacích sítí, které můžete znát i pod názvem hamaka.

Vloženo: 13.07.2018 09:42

Paravány Capao

Mezi důležité součásti nabídky našeho eshopu patří kromě zahradního nábytku i stínící technika či venkovní zástěny, které vám zajistí soukromí na vaší terase či u bazénu. Pro letošní sezonu jsme rozšířili sortiment o paravány Capao a to ve dvou barevných provedeních. 

Vloženo: 01.06.2018 11:08

Jaro 2018

Konečně jsme se dočkali a přišlo jaro, které znamená možnost využívat volný čas na terase, zahradním posezení či u bazénu. Den se prodlužuje, otepluje se... zkrátka samá pozitiva. Zjistili jste, že vám něco chybí? Nevadí, u nás naleznete kompletní sortiment pro vaši zahradu a nejen to. Na co se můžete aktuálně těšit?

Vloženo: 13.04.2018 09:35

Jaké barvy budou trendy pro rok 2017?

Jaké barevné tóny zvolit pro rok 2017? Rozveselte zahradu barevným nábytkem a doplňky

Sice je venku mráz a sníh, ale právě to je ten ideální čas na to hledat inspiraci pro svou zahradu pro nadcházející sezónu. Jaký materiál bude vévodit pro rok 2017, jsme napsali v minulém článku a dnes vám nastíníme, jakými barvami se nechat inspirovat při výběru zahradního nábytku pro letošní rok.

Vloženo: 17.02.2017 10:00

Trendy v zahradním designu pro rok 2017

Trendy v zahradním designu pro rok 2017 se ponesou v duchu návratu k přírodě.

Utváření si vlastní zahrady snů je rozhodně jedno z nejnáročnějších umění časově i co do trpělivosti. Stejně jako neurychlíte růst stromu z jadérka po statný kmen, neuspěcháte ani práci na vytváření své zahrady. To není jako vyměnit koberec v bytě, ale naopak jemná precisní práce, kterou vytváříte nádhernou tapisérii přírodní scenérie.

Vloženo: 20.01.2017 12:38

Co si přát od Ježíška?

V prvé řadě zdraví pro každého z nás, protože to je to nejdůležitější, vše ostatní má svůj čas a jestli si něco koupíte dnes, zítra nebo za rok nehraje vůbec žádnou roli. S Vánoci samozřejmě souvisí dárky, takže pokud jste k nám přišli s cílem vybrat si pro vaše blízké nějaký zajímavý a praktický dárek, určitě odejdete spokojeni. Co můžeme nabídnout?

Vloženo: 06.12.2016 09:30

Luxusní nábytek Higold

Neustále hledáme nové možnosti a sledujeme moderní trendy bytového i zahradního nábytku. Náš cíl je jasný, nabídnout široké spektrum produktů, abychom uspokojili poptávku všech našich zákazníků, ať už to jsou zájemci o klasický zahradní nábytek, nebo naopak ti, kteří si rádi zakoupí něco jedinečného. Luxusní nábytek značky Higold je nováčkem v naší nabídce, který vynikne svým designem a precizním zpracováním.

Vloženo: 19.08.2016 08:33