Rok 2021 - Trendy venkovního designu

Jaké jsou trendy pro letošní rok, kterými můžete obohatit svou terasu či zahradu?

Inspirací pro úpravu venkovních obytných prostor je trend expanze do prostoru. Design je podřízen rozšiřování se z malých teras do velkých prostorů. Trendy pro zahradní nábytek v letošním roce jsou stylově čisté, chytré, všestranné a nečekaně provokativní v trendu „uklidnění a harmonii smyslů“!

[Obrázek: Rok 2021 - Trendy venkovního designu ]

Čekejme tedy trendy pro venkovního terasy či zahrady, které budou více míchat než párovat jednotlivé kusy. Netradiční kombinace budou bavit i provokovat. 

Zkuste například proutěné sezení skloubit s dřevěným nebo železným stolem a ocelovou rámovou modulární pohovkou s kamenným ohništěm. Neklaďte kreativitě překážky ba naopak. Zkuste si navrhnout a postavit vedle sebe nábytek a doplňky v tomto nekonvenčním spojení a otevřete se nové designové perspektivě.

Letošní sezóna bude ve znamení skloubení zahradního nábytku s látkami a akcentem pozoruhodných doplňků. Tiché šedé tóny a bohaté odstíny inspirované přírodou tento trend stále oživují, zatímco geometrie a uvolněné pevné látky bojují o pozornost. 

Letošní designy integrují řadu přírodních prvků. Abychom jmenovali alespoň některé: zvětralá měď, sezónní proutí, lakovaná ocel či hliník surový a dokončený beton s příchodem porcelánových dlaždic.

Vloženo: 16.04.2021 10:10