Proč si vybrat náš eshop?

V nabídce našeho internetového obchodu naleznete produkty od několika výrobců. U značky Hesperide jsme přímým dovozcem. Co to pro vás znamená? Je to jednoduché, pokud je zboží značky Hesperide vedeno jako skladem, máme ho na vlastním skladě v ČR. Díky tomu je možná rychlá expedice.

[Obrázek: Proč si vybrat náš eshop?]

A nejen to. Jsme schopni pro vás zajistit dodávku zboží z Francie na základě individuální poptávky. Máme zkušenosti i s velkými zakázkami do hotelů, restaurací či pensionů.

I přes letošní inflační vlnu se snažíme držet ceny produktů na cenách, které byly platné v předchozím roce. To vše díky efektivnímu vedení firmy, včasné předzásobě či minimalizaci nákladů zejména na dopravu zboží. To s sebou přináší jedno negativum, že v letošním roce nenaskladňujeme po menších částech, jako tomu bylo dříve, ale spíše ve větším objemu. Někdy je tedy nutné si na nové zboží počkat o něco déle, než bývalo zvykem. Nicméně máme-li udržet danou cenovou politiku, je to nutnost i s ohledem na to, že výrobce také často mění termíny naskladnění. Máme kontakty ve více oborech a situace je všude stejná...

Ať už je to jakkoli, naší výhodou je upřímná komunikace se zákazníky. Neslibujeme nemožné, ale snažíme se všem vyjít vstříc, pokud je to alespoň trochu možné. Nemusíme být jedničkou na trhu, ale chceme, aby každý zákazník odcházel spokojený.

Děkujeme za vaši důvěru.

Vloženo: 22.07.2022 09:06