Aktuality

Paravány Capao

Mezi důležité součásti nabídky našeho eshopu patří kromě zahradního nábytku i stínící technika či venkovní zástěny, které vám zajistí soukromí na vaší terase či u bazénu. Pro letošní sezonu jsme rozšířili sortiment o paravány Capao a to ve dvou barevných provedeních. 

Vloženo: 01.06.2018 11:08

Jaro 2018

Konečně jsme se dočkali a přišlo jaro, které znamená možnost využívat volný čas na terase, zahradním posezení či u bazénu. Den se prodlužuje, otepluje se... zkrátka samá pozitiva. Zjistili jste, že vám něco chybí? Nevadí, u nás naleznete kompletní sortiment pro vaši zahradu a nejen to. Na co se můžete aktuálně těšit?

Vloženo: 13.04.2018 09:35

Jaké barvy budou trendy pro rok 2017?

Jaké barevné tóny zvolit pro rok 2017? Rozveselte zahradu barevným nábytkem a doplňky

Sice je venku mráz a sníh, ale právě to je ten ideální čas na to hledat inspiraci pro svou zahradu pro nadcházející sezónu. Jaký materiál bude vévodit pro rok 2017, jsme napsali v minulém článku a dnes vám nastíníme, jakými barvami se nechat inspirovat při výběru zahradního nábytku pro letošní rok.

Vloženo: 17.02.2017 10:00

Trendy v zahradním designu pro rok 2017

Trendy v zahradním designu pro rok 2017 se ponesou v duchu návratu k přírodě.

Utváření si vlastní zahrady snů je rozhodně jedno z nejnáročnějších umění časově i co do trpělivosti. Stejně jako neurychlíte růst stromu z jadérka po statný kmen, neuspěcháte ani práci na vytváření své zahrady. To není jako vyměnit koberec v bytě, ale naopak jemná precisní práce, kterou vytváříte nádhernou tapisérii přírodní scenérie.

Vloženo: 20.01.2017 12:38

Co si přát od Ježíška?

V prvé řadě zdraví pro každého z nás, protože to je to nejdůležitější, vše ostatní má svůj čas a jestli si něco koupíte dnes, zítra nebo za rok nehraje vůbec žádnou roli. S Vánoci samozřejmě souvisí dárky, takže pokud jste k nám přišli s cílem vybrat si pro vaše blízké nějaký zajímavý a praktický dárek, určitě odejdete spokojeni. Co můžeme nabídnout?

Vloženo: 06.12.2016 09:30

Luxusní nábytek Higold

Neustále hledáme nové možnosti a sledujeme moderní trendy bytového i zahradního nábytku. Náš cíl je jasný, nabídnout široké spektrum produktů, abychom uspokojili poptávku všech našich zákazníků, ať už to jsou zájemci o klasický zahradní nábytek, nebo naopak ti, kteří si rádi zakoupí něco jedinečného. Luxusní nábytek značky Higold je nováčkem v naší nabídce, který vynikne svým designem a precizním zpracováním.

Vloženo: 19.08.2016 08:33

Novinky pro rok 2016

Vážení zákazníci, nový rok 2016 je na světě. Předně vám chceme poděkovat za přízeň, kterou jste nám věnovali v uplynulém roce a popřát hodně zdraví a štěstí do nového roku! I letos pro vás budeme připravovat bohatou nabídku zahradního a relaxačního nábytku s širokým uplatněním - zahradní posezení, terasy, hotely, restaurace, wellness, lázně...

Vloženo: 15.01.2016 11:49

Podpalovače z dřevité vlny

V našem eshopu se nezaměřujeme pouze na zahradní nábytek. Vybírat můžete i další zahradní doplňky, bytový nábytek, nebo i další zajímavé a užitečné pomůcky do domácnosti. Příkladem jsou i ekologické podpalovače z dřevité vlny, které si rychle oblíbíte a po čase si již nedokážete představit jiný způsob rozdělávání ohně v krbu, kamnech či grilu.

Vloženo: 12.11.2015 08:13

Lehátka k bazénu

Léto je v plném proudu. Ikdyž se nám teď poslední dny trošku ochladilo a přišly i první letní bouřky, nic nebrání tomu, abyste si naplno užívali své zahradní terasy a bazénu. K maximální relaxaci už chybí jen jedno. Vybrat si pohodlná a kvalitní lehátka k bazénu či na terasu.

Vloženo: 09.07.2015 14:07

Fóliáky pro zahrádkáře

Rozšiřujeme naši nabídku, která již dávno není omezena pouze na zahradní nábytek, ale i na další dopůňky a potřeby, které oceníte nejen při relaxaci, ale i při aktivní činnosti na vaší zahrádce. Do této skupiny patří například nově přidané zahradní fóliovníky neboli fóliáky.

Vloženo: 05.03.2015 09:08