Přichází ochlazení. Jste připraveni?!

Zdá se, že nás čekají už jen poslední teplé dny. Alespoň to tvrdí meteorologové, kteří očekávají výrazné ochlazení, které s sebou přinese i srážky. Letošní léto se vydařilo, ale nyní je na čase pomalu vyklidit své terasy a posezení a připravit své vybavení na změnu počasí. Jak jste na tom, máte vše nachystáno? Pokud ne, čtěte dále a my vám nabídneme řešení, jak svůj zahradní nábytek lépe ochránit.

[Obrázek: Přichází ochlazení. Jste připraveni?!]

Ochranné obaly na nábytek

Možností je samozřejmě více. Ne každý má tu možnost nábytek, slunečník a jiné věci z terasy uklízet k tomu určených prostorů. Jestliže jej tedy necháváte i přes zimu venku, bylo by dobré ho dostatečně ochránit. Jako první se nabízí využití ochranných obalů, které jsou v dnešní době vyráběny z kvalitních materiálů, aby váš nábytek netrpěl. Výrobci myslí na vše, takže obaly se dělají nejen na slunečníky, ale i na lehátka, grily, stoly, židle, lavice, prostě na cokoliv.

Krycí plachty či obaly se ale hodí i pro ty, kteří nábytek skladují v garáži, ve sklepě či na půdě. I tam myslete na to, aby se na nábytek zbytečně neprášilo, nebo jste jej neodřeli při manipulaci v prostoru.

Ekologické impregnace

Před i po sezóně je rovněž doporučováno, abyste svůj nábytek vhodně ošetřili. Jednak je to o tom, abyste jej očistili od nečistot a poté ho můžete naimpregnovat, což zvýší jeho odolnost a trvanlivost. V našem eshopu nabízíme pro tyto potřeby speciálně vyrobené (v ČR) nano ochranné a čistící prostředky řady NanoWay+ ato na různé materiály. S jejich použitím tak můžete ošetřit například umělý ratan, dřevěný nábytek, polstry, sluneční plachty, ale i dlažby či jiné kamenné doplňky na zahradě (květináče, plot atp.).

Otestovali jsme pro vás:

NanoWay+ Textil

NanoWay+ Dřevo

NanoWay+ Mineral

Buďte na podzim a zimu připraveni. Nenechte váš nábytek trpět a prodlužte jeho životnost. My víme, jak na to.

Vloženo: 21.09.2018 11:36