Novinky pro rok 2022

Situace ohledně koronaviru se zlepšuje, ale i v letošním roce je třeba ještě počítat s jeho dopady i na ekonomiku. Výroba prozatím nejede na "plné obrátky", jak jsme byli zvyklí z předchozích let a to napříč segmenty. Je tedy jedno, zda se jedná o automotive, nábytek, kola... I tak pro vás ale máme dobré zprávy!

[Obrázek: Novinky pro rok 2022]

Udělali jsme maximum, abychom na léto naskladnili co možná nejvíce produktů včetně několika novinek. 

Za zmínku stojí nová modelová řada stínících plachet značky Hesperide, kterou můžete vyhledávat pod označením SHAE. Oproti předchozím řadám se pyšní ještě více kvalitnější látkou o gramáži 280 g/m2.

Nové modely lze dohledat i v kategorii slunečníků. Za zmínku stojí Ayeri, který přichází z novou technologií uchycení slunečníkové plachty, využívající systém dvou žeber. Pokud se podíváte na instruktážní video u tohoto slunečníku, je vidět, za jakým účelem to francouzský výrobce Hesperide zamýšlel.

Věříme, že si z naší nabídky stále vyberete. U řady produktů zatím stále držíme loňské ceny, ale to je platné pouze do vyprodání zásob, které se nakupovaly za výhodnějších podmínek, než tomu je v letošním roce 2022. I v našem oboru bohužel výrazně dochází k navýšení ceny výrobků, což bohužel nedokážeme nijak ovlivnit, ale jak jsme psali, snažíme se, aby dopad na výslednou cenu byl co možná nejmenší. 

Vloženo: 11.02.2022 12:17