Polstry na houpačku

Polstry na houpačku nabízíme v mnoha barevných variantách. Polstry na houpačky jsou vyrobeny pouze z kvalitních materiálů. Vyberte si z široké nabídky polstrů na houpačku od předního evropského výrobce zahradního nábytku rakouské firmy Doppler!

Produkty zařazené v kategorii Polstry na houpačku

Stránkovat po 20

Polstr na houpačku Living 2097

Polstr řady Living 2097 pro zahradní houpačku. Kvalitní polstr o síle 6 cm. Polstr je šitý na míru dle přání zákazníka. Před objednáním je potřeba vž...

Sada polstrů pro houpačku Yelmo

Sada polstrů na houpačku Yelmo obsahuje sedák a opěrku. Polstry jsou šity na míru a vyrobeny se zipem pro snadné stažení a možnost vyprání. Design Liv...

Polstry na houpačku nabízíme v mnoha barevných a typových provedeních. Vyberte si z nabídky řad Basic, Classic, Comfort, Trend a Style. Nabízíme pouze kvalitní polstry od firmy Doppler!

Před vlastním výběrem doporučujeme změřit délku šířku houpačky. V nabídce této kategorie polstry na houpačku jsou veškeré podušky určené pro šířku 150 a 170 cm. Nicméně pro přesný rozměr se vždy podívejte na specifikaci parametrů každé podušky. Pokud si nebudete jisti vhodnou volbou, neváhejte a kontaktujte nás a my Vám velmi rádi poradíme.