Zahradní sochy

Máte pocit, že Vaší zahradě něco chybí? Pak si vyberte zahradní sochy z naší široké nabídky. Nabízíme luxusní zahradní sochy z mramoru, které jsou ideální jak do exteriéru, tak i do interiérových prostor.

Zahradní sochy do interiéru i exteriéru

Zahradní sochy jsou navrženy a vyrobeny v originálním a orientální designu z kvalitního mramoru v různých barevných odstínech. Vyberte si zahradní sochu, jenž se stane pomyslnou třešínkou v návrhu Vaší zahrady či luxusního interiéru.

Doprava zdarma

Produkty zařazené v kategorii Zahradní sochy

Stránkovat po 20

Socha Pokora

Dostupnost: Na dotaz Cena: 1 190,00 Kč Ušetříte: 310,00 Kč

Zahradní socha z luxusního leštěného mramoru. Soška Pokora je autorským dílem v originálním moderním designu. Hledáte exkluzivní dekoraci do vašeho in...

Mramorová socha lev

Dostupnost: Na dotaz Cena: 1 500,00 Kč

Mramorová soška z šedého mramoru v originálním moderním designu - motivu lovícího lva. Soška dodá punc luxusu Vašemu interiéru.

Mramorová socha korálová rybka

Dostupnost: Na dotaz Cena: 1 500,00 Kč

Mramorová soška korálová rybka ze žlutooranžového mramoru v originálním moderním designu. Soška se stane chloubou Vašeho interiéru.

Zahradní socha z mramoru - nekonečný vesmír

Dostupnost: Na dotaz Cena: 35 000,00 Kč

Luxusní zahradní socha ze žlutooranžového mramoru v originálním designu - motiv nekonečný vesmír. Socha se stane chloubou Vaší zahrady či interiéru....

Doprava zdarma

Mramorová socha Eve

Dostupnost: Na dotaz Cena: 1 190,00 Kč Ušetříte: 310,00 Kč

Mramorová soška ze žlutočerveného mramoru v originálním moderním designu - motiv Eve. Soška se stane chloubou Vašeho interiéru.

Orientální mramorová socha kobra

Dostupnost: Na dotaz Cena: 1 500,00 Kč

Orientální mramorová soška z bílého mramoru v originálním exotickém designu - motiv kobra. Soška se stane chloubou Vašeho interiéru.

Zahradní socha vlnobití

Dostupnost: Na dotaz Cena: 1 190,00 Kč Ušetříte: 310,00 Kč

Socha ze žlutočerveného mramoru v originálním moderním designu - motiv vlnobití. Zahradní socha je vhodná do interiéru i exteriéru. Luxusní mramorová ...

Orientální mramorová socha čínský lev

Dostupnost: Na dotaz Cena: 1 500,00 Kč

Orientální mramorová soška z šedého mramoru v originálním exotickém designu - motiv čínský lev. Soška se stane chloubou Vašeho interiéru.

Zahradní sochy z mramoru - netradiční motivy i klasické tvary

V naší nabídce naleznete zahradní sochy netradičních motivů, ale také klasické tvary. Jistě si z široké nabídky vyberete tu pravou, která se stane oceňovaným doplňkem Vaší zahrady.

Zahradní sochy a zahradní dekorace Vám pomohou zkrášlit Vaše okolí. Doufáme, že v naší nabídce naleznete svou  inspiraci pro zvelebení své zahrady či interiéru.