Aktuality

Zahradní box na polstry

Internetový obchod Dreveny-zahradni-nabytek.eu pro Vás neustále rozšiřuje svojí nabídku produktů. Tentokráte jsme se zaměřili na další kategorii, kterou jsou zahradní boxy na polstry. Věříme, že i Vás tato nabídka osloví a usnadní Vám skladování Vašich polstrů v zimních či deštivých obdobích.

Vloženo: 16.11.2011 15:48

Lehátka na opalování

Možná si říkáte, proč si pořizovat speciální lehátko na opalování a jaký je rozdíl mezi ním a klasickým zahradním lehátkem. Rozdílů je několik a rádi vám je ve zkratce představíme. První a asi největší rozdíl je v použitém materiálu. Lehátko na opalování rozhodně musí být z materiálu, který vám nenasákne vodou a bude odolný vůči popraskání či protržení. Na našich stránkách vám nabízíme 2 takové materiály. Tím prvním je lehátko na opalování z umělého ratanu.

Vloženo: 23.06.2011 14:44

Plynové zahradní grily

Máme pro Vás specialitu pro letošní letní sezónu. Užijte si grilovací párty s našimi zahradními grily. Elektronický obchod Dreveny-zahradni-nabytek.eu rozšířil svoji nabídku o skvělé zahradní plynové grily.

Vloženo: 12.05.2011 16:34

Houpačky na zahradu

Rozšířili jsme náš sortiment o nové produkty. Oblíbené houpačky na zahradu, které jsou vhodné pro relaxaci v pohodlí Vašeho zahradního posezení. V současné době nabízíme dva modely - zahradní houpačku Monte Carlo a D007. Jistě si najdou své zájemce a nezklamou Vás.

Vloženo: 24.03.2011 10:57

Umělý ratanový nábytek

Všichni jistě znáte klasický ratanový nábytek. Umělý ratanový nábytek je vhodnou alternativou a to jak pro exteriéry, tak pro interiérové prostory. Umělý (syntetický) ratan má velmi podobný vzhled a materiálové vlastnosti jako ratan přírodní. Tento typ nábytku je charakteristický vysokou elegancí a stylem.

Vloženo: 08.12.2010 13:17

Sochy z mramoru

Novinka v našem sortimentu. V internetovém obchodě je pro Vás připravena nová sekce Zahradní sochy, kde si můžete vybírat luxusní sochy z mramoru v různých barevných odstínech.

Vloženo: 23.11.2010 16:19

Sezónní výprodej zahradního nábytku zahájen

Zahájili jsme pro Vás sezónní výprodej dřevěného zahradního nábytku. Vyberte si modely, které nejlépe zapadnou do Vaší zahradní architektury a nakupujte kvalitní dřevěný zahradní nábytek za vynikající ceny.

Vloženo: 10.08.2010 13:46